napisz do nas drukuj stronę

Czwartek, 21-06-2018

pomoc techniczna
 
Jeżeli chcesz być informowany
o naszych specjalnych ofertach,
promocjach i aktualnociach
dopisz się do listy mailingowej.

O STRONIE

Witamy w serwisie INSTALU KATOWICE

– firmy z ponad 50-letnią tradycją działalności w branży instalacji przemysłowych.

Na naszych stronach znajdziecie Państwo informacje z branży instalacji przemysłowych, które dla potrzeb serwisu zgrupowaliśmy w sześć ponizszych grup materiałowych, stanowiących podstawę naszej oferty handlowej:

  1. armatura przemysłowa (w tym energetyczna, ciepłownicza, wodociągowa, gazowa) wraz z osprzętem, jednostki sterowania armaturą, aparatura akp do armatury,
  2. pompy przemysłowe, zestawy hydroforowe,
  3. zbiorniki, wymienniki ciepła, kompensatory, urządzenia do uzdatniania wody,konstrukcje i urządzenia instalacyjne,
  4. wyroby hutnicze, stal kwasoodporna,
  5. systemy rurowe z PVC i PE,
  6. żeliwo drogowe i kanalizacyjne.

Stronę staraliśmy się przygotować z myślą zarówno o naszych dotychczasowych Klientach, jak również o tych potencjalnie nowych, dla których oferuje ona dokładną informację o profilu firmy i oferowanych usługach.

Dla Klientów poszukujących dokładnej informacji przygotowaliśmy szczegółowy katalog (w trakcie udostępniania) oraz cennik wg cen katalogowych, uzupełnione o wykaz stanów magazynowych materiałów dostępnych "z półki". Dzięki takiemu zakresowi informacji można dobrać odpowiednie urządzenie lub materiał, sprawdzić jego cenę oraz dostępność. Stany magazynowe są uaktualniane codziennie na koniec dnia. Prezentowane ceny są cenami katalogowymi, od których udzielamy rabatów w ramach ofert sporządzanych na indywidualne zapytania.

Do każdego Klienta staramy się podchodzić indywidualnie, dlatego też, jeżeli nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie zapytań na e-mail działu handlowego co da nam możliwość złożenia Państwu indywidualnie skonstruowanej oferty.

Oddział Instal INOX

Od 01.08.2015 funkcjonuje oddział naszej firmy w Dąbrowie Górniczej. Profil jego działalności to stal kwasoodporna - rury, kształtki, kołnierze.

Lokalizacja:

Al. J. Piłsudskiego 2A/105

41-300 Dąbrowa Górnicza

Dane kontaktowe w zakładce "kontakt".

Z A P R A S Z A M Y   D O   S K O R Z Y S T A N I A   Z   N A S Z Y C H   U S Ł U G

 

Wdrożenie nowego systemu informatycznego

Projekt zakłada wdrożenie w firmie INSTAL od 01.01.2014r nowego wielofunkcyjnego systemu informatycznego usprawniającego wymianę informacji pomiędzy wnioskodawcą i jego partnerami i dostawcami. Realizacja projektu wpłynie na zmianę dotychczasowego sposobu wymiany informacji i danych w postaci tradycyjnej (fax, poczta e-mail) na formę automatyczną. Dzięki wdrożeniu systemu możliwe będzie bieżące kontrolowanie wykonywanych zleceń oraz wykorzystywanie elektronicznej wymiany danych w celu automatycznego przesyłania informacji i aktualizacji statusu zamówień. Nowy system usprawni procesy zamawiania oraz dostaw pomiędzy firmą wnioskodawcy a partnerami, jak również pozwoli na stałe monitorowanie stanów magazynowych. Wdrożenie systemu automatyzuje wszystkie odbywające się między partnerami procesy biznesowe, w tym składanie zamówień, ich realizację i potwierdzanie, zarządzanie dostawami, przekazywanie dokumentów w postaci elektronicznej oraz generowanie raportów i zestawień okresowych, jak również wspomaganie wspólnych procesów marketingowych. Wpłynie to na wzrost efektywności realizowanych procesów, poprzez redukcję czasu potrzebnego na ich wykonanie oraz obniżenie kosztów drukowania, archiwizacji dokumentów i usług pocztowych.

 

  Polityka plików cookies © 2005 - 2018   INSTAL Sp z o.o.