napisz do nas drukuj stronę

Sobota, 21-04-2018

pomoc techniczna
 
Jeżeli chcesz być informowany
o naszych specjalnych ofertach,
promocjach i aktualnociach
dopisz się do listy mailingowej.

KONTAKT

INSTAL INŻYNIERIA PRZEMYSŁOWA Sp. z o.o.

40-338 Katowice ul. Korczaka 76

NIP: 634-012-62-81     KRS: 0000077828

BIURO ZARZĄDU

 

TELEFON

FAX

E-MAIL

Prezes Zarządu

Zbigniew Kuc

32/6063-440

32/6063-480

z.kuc@instal.katowice.pl

Wiceprezes Zarządu

Krzysztof Gaweł

32/6063-445

501 454-169

32/6063-480

k.gawel@instal.katowice.pl

Wiceprezes Zarządu

Grzegorz Kuc

32/6063-446

501 592-188

32/6063-480

g.kuc@instal.katowice.pl

Sekretariat i Administracja

Anna Hat

32/6063-440

32/6063-480

biuro@instal.katowice.pl

a.hat@instal.katowice.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Główny Księgowy

Małgorzata Kliś

32/6063-462

32/6063-482

m.klis@instal.katowice.pl

Samodzielna Księgowa

Urszula Reich

32/6063-461

32/6063-482

u.reich@instal.katowice.pl

Samodzielna Księgowa

Małgorzata Puchalska

32/6063-460

32/6063-482

m.puchalska@instal.katowice.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Dyrektor Techniczny

Dariusz Mrówka

32/6063-447

500 017-991

32/6063-447

d.mrówka@instal.katowice.pl

Samodzielni Specjaliści

Marcin Stachoń

32/6063-420

505 004-261

32/6063-483

m.stachon@instal.katowice.pl

Wojciech Wróblewski

32/6063-418

500 018-022

32/6063-484

w.wroblewski@instal.katowice.pl

Monika Panic

32/6063-419

509 290-510

32/6063-419

m.panic@instal.katowice.pl

Kierownik Działu Handlowego

Anna Adamik

32/6063-410

501 687-002

32/6063-483

a.adamik@instal.katowice.pl

Specjaliści

Krystyna Gemza

32/6063-414

32/6063-483

k.gemza@instal.katowice.pl

Ludmiła Tomanek

32/6063-411

32/6063-483

l.tomanek@instal.katowice.pl

Daria Sawrej

32/6063-413

32/6063-483

d.sawrej@instal.katowice.pl

Mariusz Biniaś

32/6063-416

32/6063-484

m.binias@instal.katowice.pl

Gabriela Werner

32/6063-415

32/6063-483

g.werner@instal.katowice.pl

Janusz Bury

517 951-276

32/6063-483

j.bury@instal.katowice.pl

ODDZIAŁ INSTAL INOX

Dyrektor Oddziału

Marek Kozera

32/6394-955

32/6394-959

m.kozera@instal.katowice.pl

Specjalistka

Katarzyna Iwańska

32/6394-950

32/6394-959

k.iwanska@instal.katowice.pl

DZIAŁ PRZETARGÓW I KONTRAKTÓW

Specjalistki

Iwona Kuc

32/6063-473

32/6063-473

i.kuc@instal.katowice.pl

Bożena Pyka

32/6063-412

32/6063-484

b.pyka@instal.katowice.pl

DZIAŁ MAGAZYNÓW

Kierownik Działu

Marek Strużyna

32/6063-471

0503/817-987

32/6063-471

m.struzyna@instal.katowice.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI

Samodzielny  specjalista d/s IT i SZJ

Dariusz Tim

32/6063-472

32/6063-472

d.tim@instal.katowice.pl

  Polityka plików cookies © 2005 - 2018   INSTAL Sp z o.o.